• +90 232 868 57 64
  • info@yagmurplastik.com.tr
Hakkımızda

YAĞMUR PLASTİK

İzmir Yağmur Plastik 2004 yılında kurulmus olup, plastik imalatında 30 yılı aşkın tecrübesiyle daima yüksek teknolojiyi hızla takip etmesini bilmiş; değişen ve gelişen plastik sanayindeki gelişmelere ayak uydurabilen Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinin yanısıra yurtdışına da fıçı bidon ve depo imalatı üzerine çalışan bir firmadır.

Satışını yapmakta olduğumuz ürün grupları Türkiye ve Dünya'nın her ülkesinde bir çok sektörün ihtiyacına yönelik olarak üretilmekte ve geliştirilmektedir.Çok çeşitli sektörlerde dünyanın çoğu ülkesinde faaliyet gösteren markaların bizlerle yaptığı tecrübe paylaşımları sayesinde müşterlerimize en uygun hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Ürün çeşitliliğimiz yanı sıra endüstriyel ve gıda sanayi grubumuzda farklı seçeneklerle her türlü ihtiyacı karşılayabilecek hizmeti İzmir-Torbalı'daki tesisimizde vermekteyiz.

Ürünlerimiz; çift katlı içi beyaz bidonlar,vidalı bidon grubu,çemberli bidon grubu,çanta tipi bidon grubu,güğümler,tıbbi atık bidonları,deniz-marina ürünleri,dikey ve açık agızlı salamura depoları,dikey kimyasal ve sıvı depoları,tuz tankları,tekstil arabaları,kent ve bahçe mobilyaları ve oyuncakları ve diğer özel üretimlerden oluşmaktadır.

BİDON
DEPO
ÖZEL ÜRETİM

ÜRETİM TEKNİKLERİMİZ

Plastik Şişirme(Blow Molding)

Yüksek yoğunluklu poli etilen(HDPE) hammaddesinin Ekstrüzyon Şişirme yöntemiyle plastik bidon,fıçı,şişe gibi ambalaj ve saklama ürünlerinimizin üretim teknolojisidir.

Rotasyon(Rotational Molding)

Lineer Polietilenin Rotasyon Kalıplama makinalarında istek ve kullanım amacı dogrultusunda kalınlık ve çıkışlarda depo,tank,kano,tekstil arabaları,kent mobilyaları,oyuncak vb ürünlerinimizin üretim teknolojisidir.